Benefice Břeclav

26. srpna 2021

Poté, co jsme se probudili po silné bouřce, která se prohnala Havířovem, jsme si ráno zapnuli zprávy a na chvíli se nám zastavil dech. To, když jsme viděli, jaké škody napáchalo tornádo na jihu Moravy. Někde v duchu nám proběhlo: „Uff ještě, že to nebylo tady“. No a tohle by bylo všechno, kdyby parťák Fojtík nepřišel s nápadem na podporu lidí postižených přírodní katastrofou. Slovo dalo slovo a domluvilo se benefiční přípravné utkání na zimáku v Břeclavi. Vlastně to byly zápasy dva, které se sehrály 20. a 21 srpna.

Ve dvou dnech jsme se střetli s kamarády z Olomouce, nejprve jsme v pátek ve večerním utkání padli 2:6. V sobotu se nám to dopoledne také zrovna nepovedlo, na konci byl výsledek 1:4. Normálně bychom jeli domů spráskaní, ale vzhledem k tomu, že nás hrálo kvůli různým problémům jenom sedm, to bylo vlastně slušné.
A ještě jsme podpořili dobrou věc.

Náčelník Petr Kudrna nám sice tradičně vyčinil, ale pak už pokračoval smířlivým tónem: „Nebudeme se vymlouvat na to, že nás tady bylo málo, prostě jsme to projeli. Dnes se nám ale podařilo vybrat deset tisíc. Pro někoho to je málo, pro někoho je to třeba kousek střechy. Jsem rád, že jsme tu společně byli.“

Peníze předáme na další benefiční akci v Břeclavi, kde bude i hvězdný Dejdar tým. No a o tom vás budeme informovat zase jindy.

Autor: Bruno Ferrari
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 148x


Další informace

Jsme Parahokej Havířov!

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace