Derby ve prospěch Havířů

7. listopadu 2022

V prvním zápase víkendu, kdy se hrála obě utkání s Ostravou, zvítězili hráči Parahokeje Havířov 4:2. Nováček soutěže Flamingos Ostrava, hrál vše na zkušeného Hečka, který se prosadil v šesté minutě, kdy skóroval, 1:0. Tento výsledek vydržel do dvacáté minuty, kdy po přihrávce Lauensteina a Kudrny, srovnal Forgo, 1:1. Do konce druhé časti hry Havíři, přidali dvě branky (Forgo, Fojtík) a ujali se vedení 1:3. V úvodu třetí třetiny se Ostravě podařilo vstřelit kontaktní gól z hole Handla, 2:3. Jakmile se blížil závěr a docházely síly. Havířov byl dominantnější a tuto pozici potvrdili brankou na 2:4. Havíři se i přes početné šance trápí v koncovce a  každý gól je stojí hodně sil. Toto se projevuje v zápasech, kdy prohrávají o branku a tím přichází o cenné body.

Autor: Erik Fojtík

Flamingos Ostrava – Parahokej Havířov z.s.
2:4 konec (1:0, 0:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 6. Hečko, 33. Handl (Dzimko, Varga) – 20. Forgo (Kudrna), 23. Forgo (Mlčák), 25. Fojtík (Forgo), 37. Forgo

Flamingos Ostrava: M. Kudela (T. Staněk) – V. Kudela, Handl, Vrubel – Gotthardt, Dzimko, Židlická, Varga, Bařík, Němec, Hečko
Trenér: Jan Szturc

Parahokej Havířov z.s.: Loska – Rauš, Kudrna, Fojtík, R. Staněk, Sobotková, Kuhli-Auenstein, Stiborský, Rábik, Prostředník, Mlčák, Forgo
Trenér: Tomáš Mlčák

Rozhodčí: R. Janda, D. Kafka
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 507x