Dominantní Olomouc si odvezla tři body

24. října 2022

V zápase na domácím ledě, sedmého kola parahokejové ligy, přivítali Havíři Olomoucké Kohouty. Tento zápas byl plně v režii Olomouce, která si po zásluze odvezla tři body výhrou 4:2. Olomouci sice "utekl" úvod, když ve třetí minutě skóroval Forgo po přihrávce Kalegarise. 1:0. V páté minutě se střelec s asistentem vyměnili, Forgo přihrál Kalegarisovi a ten zvýšil na 2:0 pro domácí. Olomouc o minutu později snížila a do konce třetiny se ujala vedení 3:2. V úvodu druhé třetiny se Olomouckým Kohoutům podařilo opět skórovat 4:2. Ve třetí třetině se skóre nezměnilo a tak si Olomouc upevnila svou druhou příčku v ligové tabulce. Havíři podali slušný výkon, ale bohužel bez bodového zisku.

Autor: Erik Fojtík

Parahokej Havířov z.s. – SOHO Olomoučtí Kohouti 2:4 konec (2:3, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Forgo (Kalegaris, Fojtík), kalegaris (Forgo, Fojtík) – 6. Buriánek (Jedlička, Mikuš), 11. Večerek (Novák), 12. Hlinka (Večerek), 16. Mikuš (Večerek)

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček (Loska) – Schilcher, Fojtík, Staněk -Sobotková, Kalegaris, Kudrna (C), Stiborský, Rábik, Prostředník, Mlčák (A), Forgo
Trenér: Tomáš Mlčák

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička (C), Kardoš – Hlinka, Novák (A), Rozkopal, Buriánek, Večerek (A), Mikuš, Žižlavský, Kaščák
Trenér: Tomáš Svozil

Rozhodčí: Majetný, Škuta
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 324x