Finále plně v režii Karlových Varů

5. dubna 2022

V posledních zápasech sezony  25.-26.3. České sledgehokejové ligy se do finále probojovali SKV Karlovy Vary a Parahokej Havířov. Bohužel pro náš tým, tyto dva závěrečné duely, vůbec nevyzněli pozitivně pro náš tým, když v prvním jsme byli dehonestováni poměrem 10:0 a v tom druhém jsme opět proháli 8:4.

Karlovy Vary s mladými representanty plně ovládali plochu a předváděli hezkou kombinační hru, po právu si tedy zasloužili titul mistra soutěže.

První zápas, který se hrál v pátek v podvečer v 19 hodin, byl přehlídkou karlovarského parahokeje, protože náš havířovský tým se k puku příliš nedostával. Individuálně se občas prosadil Hečko, který se s pukem vydal mimo naše pásmo, ale bez pomoci spoluhráčů se nemohl prosadit. Karlovarští si hezkými kombinacemi  a rychlou hrou dokázali poradit s našimi hráči a není divu, že se dostávali do šancí, které proměňovali. Pravdou je, že nebýt Lepáčka, kterého v závěru utkání v bráně vystřídal Loska, mohlo být skore utkání ještě tristnější, protože podal výborný výkon.

Na hře bylo opět vidět, že Havířov je bez ruských hráčů opravdu slabý tým a tak není divu, že tento duel skončil tragicky 10:0!

Branky a nahrávky: 5. Wágner (Geier, Karafiát), 11. Karafiát (Geier), 12. Zelinka (Geier, Karafiát), 28. Veselý (Geier, Karafiát), 32. Veselý (Zelinka), 33. Zelinka, 37. Geier (Wágner), 39. Geier, 43. Veselý (Wágner, Kovařík), 45. Karafiát (Veselý, Wágner)

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Zelinka, Haas, Wágner (A) – Michalčín, Berger, Veselý, Kovařík, Geier (C), Sedláček, Karafiát (A)

Trenér: Miroslav Hrbek

 

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček (Loska) – Kudrna (C), Fojtík, Staněk – Keller, Kudela, Bařák, Hečko (A), Rábik, Prostředník, Mlčák

Trenér: Petr Kudrna

 Autor: Erik Fojtík

 
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 512x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace