Havíři si Mustangy neosedlali

5. prosince 2022

Parahokej Havířov opět nedokázali zdolat Pardubický tým a prohrál zápas v Hlinsku 6:2.
Zápas už od úvodních minut přebírali domácí Pardubice, když se ve druhé minutě prosadil Hering. O minutu později srovnal Forgo, na 1:1 a Havířovští navýšili z hole Leuensteina na 1:2. Ve druhé třetině aktivitu převzali Pardubičtí, když ve 22 minutě srovnal Doležal 2:2, poté se prosadil Raška ,3:2 a o několik minut padla další branka na 4:2. Třetí třetina začala s nepříznivým výsledkem pro Havíře a další gól vstřelil v 33 minutě Kubeš na 5:2. Nepříznivé skóre pro hosty snížil Lauenstein ve 35 min. na 5:3. V závěru zápasu Kubeš ještě vstřelil branku a uzavřel skóre na konečných 6:3 pro Pardubice. Zapas ukázal špatnou souhru Havířů s týmem jež nepatří mezi špičku.
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 296x