I se Spartou za pět!

26. září 2020

Po těžkém zápasu v K. Varech se o den později utkali  hráči Havířova se Spartou, ale se stejným skóre pro domácí,5:0. Opět byla domácí Sparta dominantním týmem, jež diktovala tempo utkání, k občasným výbojům se dostali i Havířovští. Sparta se gólově prosadila v deváté minutě ,holí Zapletala, 1:0. Ve druhé třetině se havíři dostali k několika šancím a mohli srovnat, Ale nesrovnali! Třetí třetina ukázala lepší fyzické přednosti Pražanů, jež vstřelili další čtyři branky a uzavřeli utkání s výhrou 5:0. Utkání opět ukázalo ,že Havířov ,finalista z předešlé sezóny, je týmem, jež bez zahraničnich posil těžkým soupeřem rozhodně nebude!

Sparta para hokej  - Parahokej Havířov z. s.  5:0

Krupička Z. (Krupička J., Raul), 36. Raul (Krupička J.), 41. Novotný (Krupička J., Krupička Z.), 45. Krupička J. (Ohar)

Sparta para hokej: Vápenka – Zapletal, Raul (A) – Ohar, Krupička J. (C), Novotný, Frolík, Zikmund, Krupička Z. (A)

Parahokej Havířov z.s.: Loska – Kudela, Fojtík, Staněk – Kudrna (C), Bařák, Chodurek, Hečko (A), Prostředník

Rozhodčí: Červenka, Kubas

Autor: Erik Fojtík

Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 732x