Olomouc zrušena. A opět šesti gólová nadílka v režii Pardubic

14. října 2020

 A opět šesti gólová nadílka, v režii Pardubic. Ve třetím kole došlo ke zrušení zápasu s Olomoucí, z důvodu karantény jednoho z hráčů týmu. 

Havířovští jež byli také oslabení o  Kudrnu nastoupili do zápasu v sedmi hráčích, z nichž Rábik měl svou premiéru v tomto sportu. V první třetině se Havířům dařilo fyzicky držet krok s týmem Mustangů, i když kombinačně byl lepší tým hostů. První gól Pardubice vstřelili v šesté minutě , Kubešem. O čtyři minuty později srovnal Staněk, střelou mimo tyče, jež si Kudela sám srazil do branky. Do konce první třetiny se skóre nezměnilo. 

Ve druhé třetině se víceméně hosté nastěhovali do třetiny havířovských , kterým se občas podařilo puk vyvézt , nejčastěji  aktivním Hečkem. Bohužel padly dva góly "přes kopírák" ,  kdy Herring objel bránu  a zasunul do prázdné klece anebo dával před prázdnou klec. 1:3.

V poslední třetině se fyzicky domácí složili a byli doraženi dalšími třemi góly , jež skóre uzavřelo na 1:6.

V dalším zápasu byli Parahokejisté Havířova deklasováni šesti brankami a poprvé v sezoně se jim podařilo vstřelit branku. Zda a kdy se odehraje další díl seriálu s názvem "Česká parahokejová liga" se uvidí. Vydržíme! 
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 503x


Další informace

Jsme Parahokej Havířov!

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace