Pardubice porazily Havířov 4:1

13. září 2022

Druhý zápas sezóny sehráli Havíři s Mustangy z Pardubic, na které nestačili 1:4.
Od úvodního vhazování byli hosté aktivnější a měli hru ve svých holích. Ve druhé minutě vstřelili úvodní branku, 0:1. V sedmé minutě klání navýšili na 0:2, ale před první přestávkou se do úniku dostal Staněk a snížil na 1:2.
Ve druhé třetině Herring zvýšil skóre hostí na 3:1 a Havířovští se jen sporadicky dostávali k puku a povětšinou jen hru soupeře narušovali. Pardubičtí se svými kombinacemi dostávali před Lepáčka, ale ten jejich šance eliminoval.
Na závěr poslední třetiny ještě Mustangové vstřelili branku a uzavřeli tím zápas na 4:1 ve svůj prospěch.
Zápas byl víceméně dominancí Pardubických, ale Havířovští svou úpornou obranou hostům hru narušovali a ti častokrát v jasných šancích selhávali.

Autor: Erik Fojtík
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 353x