První výjezd bez bodu s desetigólovou nadílkou

26. září 2020


V prvním zápasu sezony staronový tým bývalé Studénky, nově hrající za Havířov zavítal na led Karlovarských a bez svých zahraničních "akvizic" byl deklasován poměrem 5:0! 

Již od úvodního buly byli Havířovští  tím slabším týmem a není divu, že Sharks dominovali ve hře. Předváděli hezkou kombinační hru na kterou nebyli hosté schopni reagovat a tak se v osmé minutě prosadili z hole Rennhacka,. V brance Slezanů si odbyl svou premiéru Loska, který spoustu šancí soupeře likvidoval, nicméně nemohl stačit na všechny střely. Sympatický výkon podal také Hečko, nováček, jenž vloni nastoupil poprvé v semifinále. To z mála pozitiv týmu Havířova nemohlo však zastavit ofenzivní ambice soupeře, který už po druhé třetině vedl 3:0. V závěrečné třetině přidal ještě dvě  branky a "dorazil" Havířovské pěti góly.

SKV SHARKS K. VARY -PARAHOKEJ HAVÍŘOV  5:0

Branky a nahrávky: 8. Rennhack, 17. Rennhack (Wágner), 24. Forgo (Haas, Wágner), 42. Forgo (Zelinka, Veselý), 44. Rennhack (Geier, Wágner)

SKV Sharks Karlovy Vary: Korec (Mach) – Nejedlý, Haas, Wágner "A" – Michalčín, Zelinka, Forgo, Veselý, Rennhack, Geier "C", Karafiát "A"

Parahokej Havířov z.s.: Loska – Keller, Lepáček, Fojtík – Kudrna "C", Chodurek, Hečko "A", Mlčák "A"

Autor: Erik Fojtík
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 69x


Další informace

Jsme Parahokej Havířov!

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace