První výjezd bez bodu s desetigólovou nadílkou

26. září 2020

V prvním zápasu sezony staronový tým bývalé Studénky, nově hrající za Havířov zavítal na led Karlovarských a bez svých zahraničních "akvizic" byl deklasován poměrem 5:0!

Již od úvodního buly byli Havířovští  tím slabším týmem a není divu, že Sharks dominovali ve hře. Předváděli hezkou kombinační hru na kterou nebyli hosté schopni reagovat a tak se v osmé minutě prosadili z hole Rennhacka,. V brance Slezanů si odbyl svou premiéru Loska, který spoustu šancí soupeře likvidoval, nicméně nemohl stačit na všechny střely. Sympatický výkon podal také Hečko, nováček, jenž vloni nastoupil poprvé v semifinále. To z mála pozitiv týmu Havířova nemohlo však zastavit ofenzivní ambice soupeře, který už po druhé třetině vedl 3:0. V závěrečné třetině přidal ještě dvě  branky a "dorazil" Havířovské pěti góly.

SKV SHARKS K. VARY -PARAHOKEJ HAVÍŘOV  5:0

Branky a nahrávky: 8. Rennhack, 17. Rennhack (Wágner), 24. Forgo (Haas, Wágner), 42. Forgo (Zelinka, Veselý), 44. Rennhack (Geier, Wágner)

SKV Sharks Karlovy Vary: Korec (Mach) – Nejedlý, Haas, Wágner "A" – Michalčín, Zelinka, Forgo, Veselý, Rennhack, Geier "C", Karafiát "A"

Parahokej Havířov z.s.: Loska – Keller, Lepáček, Fojtík – Kudrna "C", Chodurek, Hečko "A", Mlčák "A"

Autor: Erik Fojtík
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 703x