Úvodní zápas sezóny těsně vyšel

13. září 2021

První zápas nové sezóny 2021-22 se odehrál na ledě v Ostrově, proti SKV Sharks K. Vary a byl úspěšný. Po těžkému a vyrovnaném boji se prosadili ruští legionáři ve službách Havířova, jemuž pomohli k vítězství "o prsa" 3:2. V úvodu zápasu se ihned po buly dostal do šance Geier, avšak Lepáček byl pozorný. Několik šanci si vypracovali i hosté z Havířova, které přetavili ve třetí minutě v gól z hole Popova. Karlovarští měli v první třetině dostatek sil na to, aby hezkými kombinacemi přešli do Havířovského pásma a vyzkoušeli pozornost Lepáčka. Ke srovnání stavu došlo při přesilovce, kdy se odražený kotouč dostal k Wagnerovi, který srovnal na 1:1 , gólem do šatny.  Úvod druhé třetiny vyvrcholil v 19 minutě, kdy Geier prostřelil Haviřovského gólmana, 2:1.  Na odpověď se "havíři" zmohli ve 28 minutě, kdy skóroval Panfilov a srovnal stav na 2:2. A po půl minutě opět Panfilov po přihrávce Fojtík navýšil na konečných 3:2. Ve třetí třetině se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale stav na ukazateli skóre se nezměnil. Byl to hezký, vyrovnaný zápas, který rozhodlo proměňování šanci v němž byli úspěšnější Havířovští. 

Autor: Erik Fojtík

SKV Sharks Karlovy Vary – Parahokej Havířov z.s.

2:3

konec (1:1, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 15. Wágner (Zelinka, Geier), 19. Geier (Sedláček, Veselý) – 3. Popov (Panfilov), 28. Panfilov (Popov, Severin), 28. Panfilov (Severin, Fojtík)

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Korec) – Berger, Zelinka, Nejedlý, Wágner – Michalčín, Veselý, Kovářík, Geier, Sedláček, Karafiát.

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček (Loska) – V. Kudela, Kudrna, Fojtík, Staněk – Panfilov, Popov, Bařák, Hečko, Severin, Mlčák.

Rozhodčí: Tadeáš Hanák, Tomáš Lengö.
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 65x


Další informace

Jsme Parahokej Havířov!

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace