Zápas s Olomoucí v režii Lisova

22. listopadu 2021

Zápas proti Olomouci Havíři "pabědili", hlavně zásluhou Dmitrije Lisova, který pět gólů střelil a na jeden přihrál!! Úvodní třetina nebyla, ale jednoznačná pro hostující havíře  i když jako první vstřelili branku. Olomouc své zbraně nesložila a srovnala na začátku druhé třetiny z hole Večerka, 1:1. Poté již padaly góly do olomoucké klece , když skóroval Hečko ve 24 minutě a o minutu později Lisov  přidal na 3:1. V úvodu třetí části hry opět skóroval Dima Lisov, 4:1 a po dvou minutách skoróval Petr Kudrna 5:1. Olomouc zužitkovala v závěru hry svou šanci a snížila na 5:2 , ale patnáct vteřin před koncem Lisov ukončil zápas poslední trefou 6:2. Duel prokázal kvality ruského sledgehokeje v podání kapitána "sbornoj kamandy" Lisova.

Autor: Erik Fojtík

Branky a nahrávky: 16. Večerka, 45. Mikuš – 8. Lisov (Kudela), 24. Hečko (Lisov), 25. Lisov (Kudrna, Hečko), 30. Lisov (Kudrna), 32. Kudrna (Lisov), 45. Lisov (Severin)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička (C), Kardoš – Hlinka, Zajan, Novák (A) – Mikuš, Buriánek, Klima – Večerek, Mikuš

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček – Zikmund, Záluský, Kudela, Kudrna (C), Fojtík, Staněk – Lisov, Hečko (A), Severin – Mlčák (A)
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 701x