Havíři na domácím ledě bodovali

5. listopadu 2023

Poté co Havířov těsně prohrál s Karlovarskými 2:1 a porazil Spartu 5:0, sehrál další kolo na domácím ledu. Přivítal na svém stadionu Olomoucké Kohouty a v nedělním zápasu Zlínské parahokejisty. V obou zápasech byli Havíři úspěšnější a zvítězili s Hanáky 5:4 a s Valašským celkem 5:2. Utkání s Olomouckým týmem otevřeli hosté, kdy ve třetí minutě Mikuš prostřelil Losku. Norská akvizice Havířova Bakke po dvou minutách srovnal 1:1 a Lauenstein navýšil skóre před první přestávkou na 2:1. Ve druhé  třetině se prosadila Olomouc a srovnala na 2:2. Ve 24 a 29 minutě  Forgo navýšil skóre Havířova na 4:2, ale v závěru druhé  třetiny Hanáci snížili na 4:3. V úvodu třetí  třetiny Olomoučtí srovnali! Naštěstí v závěru Oiseth přidal branku do sítě hostů a Parahokej Havířov zvítězil nad Olomoucí těsně 5:4.