Historie našeho týmu

14. prosince 2019

Ano, po úžasných 12-ti letech plných skvělých zážitků jak sportovních, tak osobních, jsme museli učinit rozhodnutí, při kterém vlhnou oči každého z nás. S mančaftem, který ve svých začátcích přehrávaly ostatní týmy rozdílem třídy, jsme to v posledních dvou sezónách, dotáhli až do samotného finále České parahokejové ligy. Od zisku titulu nám letos chyběl již poslední krůček. Dosáhnout vrcholu, nám zabránila vyšší moc v podobě zákeřného koronaviru, díky kterému se finálová série nemohla dohrát. V dresu Studénky jsme tedy získali alespoň pohár pro vítěze ligy.

Do další sezóny již nastoupíme na ledové ploše města Havířova. Město Havířov pro nás již nebude pouze nucený azyl, jak tomu bylo uplynulé tři roky, ale bude to náš domovský stánek. Pevně věříme, že v nejmladším městě České republiky nám to pošlape a nebudeme pouze dekorací mezi ostatními týmy, jenž hrají Českou parahokejovou ligu.

Na Město Studénku, které nám umožnilo vyrůst z parahokejového trpaslíka nikdy nezapomene a posíláme tam veškeré naše díky! Nikdy nezapomeneme…


 
Přehled starších článků | Počet přečtení: 1622x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace