Se Spartou vítězně

13. září 2021

Zápas se Spartou se hrál v Poděbradech, kde našel Pražský tým azyl na tuto sezónu. I v tomto případě to byl těžce vybojovaný boj, jež nakonec Havíři zvládli 3:1. Hned v první minutě Havířovský Popov skóroval, 1:0. Sparta nesložila zbraně a postupně "zatápěla" hostující obraně a to skončilo vyrovnávacím gólem jež vsítil Ohar. 1:1. Ve druhé třetině byl vyloučen  Panfilov a půl minutu po tomto vyloučení dal gól v oslabení Fojtík! 1:2. Před závěrem druhé třetiny přidal Havířovský Panfilov další "šajbu" 1:3. V poslední třetině se stav již nezměnil a výsledek 1:3 pro Parahokej Havířov tak byl konečný. I když i v tomto zápasu byli Ruské posily dominantní, prosadili se i kmenoví hráči Havířova, Hečko jež přihrál na gól Popovovi a Fojtík jež sám skóroval.

Autor: Erik Fojtík

Sparta para hokej – Parahokej Havířov z.s.

1:3

konec (1:1, 0:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 7. Ohar – 1. Popov (Panfilov), 22. Fojtík (Severin), 26. Panfilov (Severin)

Sparta para hokej: Matoušík (Vápenka) – Zapletal, Raul – Ohar, Novotný, Frolík, Jirsa, Kapko, Pšenčík, Z. Krupička, J. Krupička (C)

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček (Loska) – Kudela, Kudrna (C), Fojtík, Staněk – Panfilov, Popov, Bařák, Hečko, Severin, Mlčák

Rozhodčí: Marek Kubát

Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 537x