Debakl v Play off v boji o bronz

11. března 2024

V souboji o třetí  místo v Play off si Olomouc na domácím ledě hravě poradila s oslabeným Havířovem 10:1!!!
Od prvních sekund bylo zřejmé, že Olomouc bude diktovat tempo hry. Už ve druhé  minutě Havíři  prohrávali 2:0. Před první přestávkou, kdy Havířov prohrával 3:0, dokázal skóre snížit  na 3:1, když po přihrávce  Prostředníka zakončil Fojtík.
Havířov urputně  bránil a to se jim celkem dařilo  i bez zahraničních posil a po druhé  přestávce bylo skóre  ještě milosrdné 5:1.
Bohužel  špatná fyzická kondice Haviřů  dokonala jejich zkázu, když ve třetí třetině  Olomouc nastřílela dalších pět branek a tím zakončila dílo  zkázy na 10:1 pro domácí Kohouty.
Na takových zápasech je vidět, že tým Havířova  nedokáže  fungovat se svými odchovanci a že bez zkušených zahraničních posil se neobejde.