Druhý zápas finále opět v režii Karlových Varů

5. dubna 2022

V sobotním utkání bylo příjemným překvapením pro náš tým a nepříjemným pro soupeře příjezd Dmitrije Lisova. V úvodních minutách jsme byli ofenzivně lepším týmem a podařilo se nám v úvodních minutách obsadit soupeřovo pásmo, ale vážnějšímu ohrožení brány jsme se nedostali. Opět se ukázala lepší sehranost soupeře, který skoroval jako první na začátku druhé třetiny a o minutu později už Vary vedly 2:0. Nám se podařilo snížit na 2:1 a poté srovnat Lisovem na 2:2. Tento stav nevydržel dlouho, když se soupeř opět ujal vedení a do konce druhé třetiny ještě zvýšil náskok na na 4:2.

V úvodu třetí třetiny po rychlém úniku snížil Dima Lisov na 4:3 . I přes naši snahu jsme se soupeřem nedokázali držet tempo a tak padaly goly do naší sítě 5:3 ve 39 minutě a o chvíli později na 6:3. I když se Hečko s Lisovem snažli najít cestu před karlovarskou klec a skorovat, nedařilo se. SKV K. Vary se dostali až na osmigolové skóre, 8:3, které kosmeticky upravil na konečných 8:4 Václav Hečko.

Tento zápas byl výkonostně lepším pro náš tým a to zásluhou Lisova, který svou rychlostí a zkušeností vytvořil hodně šancí pro své spoluhráče, hlavně však pro Hečka. Nebyla to hra jen na jednu bránu a i pro diváka to byla zajímavá podívaná.

Branky a nahrávky: 16. Sedláček (Geier, Wágner), 16. Sedláček (Veselý, Geier), 20. Geier (Haas, Sedláček), 30. Geier (Veselý, Wágner), 37. Veselý (Geier), 39. Veselý (Geier, Wágner), 40. Geier (Zelinka), 40. Sedláček (Kovařík) – 19. Fojtík (Hečko, Mlčák), 20. Lisov (Staněk), 31. Lisov (Fojtík), 41. Hečko (Lisov, Bařák)

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Zelinka, Haas, Wágner (A) – Michalčín, Berger, Veselý – Kovařík, Geier (C), Sedláček – Karafiát (A)

Trenér: Miroslav Hrbek

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček (Loska) – Kudrna (C), Fojtík, Staněk – Keller, Kudela, Lisov – Bařák, Hečko (A), Rábik – Mlčák (A)

Trenér: Petr Kudrna

Autor: Erik Fojtík

Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 574x