Milé překvapení v ZŠ Nové Veselí

26. dubna 2024

Pěkné překvapení nám připravili žáci 3. ročníku při předávání dárků za naši soutěž.
Když jsme totiž vyhlásili na našich stránkách parahokej Havířov soutěž o nejkrásnější obrázek na téma parahokeje, přišlo nám spoustu krásných obrázků z různých škol. Jedna z nich byla i ZŠ a MŠ Nové Veselí. Tam se do soutěže zapojili žáci 3. ročníku. Po vyhlášení výsledků soutěže jsme se snažili předat většinou malá ocenění osobně. Stejně tomu bylo i ve škole na Vysočině.
S paní učitelkou jsme měli domluvený čas, aby předání dárků proběhlo místo hodiny hudební výchovy. Když jsme však do třídy dorazili, děti ihned poznaly, že je navštívili parahokejisté a diskuze okamžitě začala.
Nejdříve jsme samozřejmě rozdali dárečky a hned potom jsme si začali o parahokeji povídat. Paní učitelka zapnula dataprojektor, takže jsme mohli ukazovat i různé fotky například saní, hokejek nebo klubů. Velká poptávka však byla po videích přímo ze zápasů.
Z našeho pohledu patří velká poklona paní učitelce, která již při kreslení obrázků s dětmi probrala, co je to vlastně parahokej a při našem povídání děti již spoustu věcí věděly. Bylo ovšem znát, že je to opravdu velice zajímá a množstvím dotazů byla nakonec vyplněná nejen jedna vyučovací hodina, ale i přestávka a skoro polovina hodiny následující.
Tak velký zájem nás opravdu mile překvapil a hlavně potěšil. Nakonec jsme se i domluvili, že až bude ve škole sportovní den, přijedeme parahokej předvést a hlavně děti si ho budou moci na saních s kolečky vyzkoušet.
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 115x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace