Parahavířov pro dobrou věc

8. května 2024

Dne 17/4 v areálu Libros v Ostravě se konala „Akce pro dobrou věc“. Tato akce měla za cíl podpořit a pomoci lidem při návratu z vigilního kómatu.
Nám se dostalo pozvánky od našeho již tradičního spojence, Rotary klubu Ostrava city, se kterým již čtvrtým, resp. pátým rokem spolupracujeme. Tato spolupráce spočívá zejména v účasti na společných akcí, jako je například „Vozíčkem na královnu Beskyd“, které se každoročně účastníme. Podporu těchto skvělých lidí si nemůžeme vynachválit.
Ale vraťme se zpět do areálu Libros na ono středeční odpoledne, které bylo plné skvělých zážitků, jako například školení řidičů na smykové dráze, dražba obrazů či jízda v terénním vozidle v terénu. Tyhle aktivity měli jednoho společného jmenovatele, a to slovo Motivace. Školení na motivaci nám na jednu stranu přináší život sám jako takový, avšak v některých životních situacích, které nás mohou potkat, je motivace jít dál mnohdy obtížná.
U nás ale vše dopadlo nad očekávání, odnesli jsme si sebou spoustu skvělých zážitků, legrace a setkání s dobrými lidmi, kteří se nebojí podpořit ty, co pomoc potřebují a vlastními silami si pomoci nemohou. Pár slov našeho Tomáše, který se osobně účastnil
„Na úvod bych chtěl poděkovat všem těm lidem tam, se kterými jsem se setkal. Dělají dobrou věc. Některé znám již delší dobu, ale některé tváře jsem viděl poprvé. Vyzdvihnout bych chtěl zejména jméno paní Tamary, která je našim strážným andělem. Lidí jako je ona je málo. Velice si vážím, že mohu mít takového člověka nablízku. To středeční odpoledne bylo, co se týče zážitků velice pestré, emoce byly hluboké a zkušenosti motivační. Těším se na další setkání se všemi Rotariány, a nejen s nimi.“

Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 94x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace