První zápas v Play off v režii Pardubic

6. února 2024

Úvodní zápas Play off nastoupili Havíři proti pardubickým Mustangům. Hosté byli lepším celkem tohoto utkání a není tak divu, že  zvítězili 2:4.

Hned v úvodu utkání Havířov vstřelil branku, Oiseth 1:0. Pardubice ale už od začátku dávaly najevo, že chtějí bodovat a v páté minutě srovnali, 1:1 a v minutě osmé  zvýšili svůj náskok na 1:2 . První třetina se Havířovu vůbec nevydařla. Mustangové ještě vstřelili dvě branky a po první třetině na tabuli svítilo skóre 1: 4 ve prospěch Pardubic.

Ani ve druhé třetině Havíři na tempu nepřidali, i když se jim podařilo vstřelit branku ve 22 minutě z hole Kuhli-Lauensteina.  Konkrétně tento hráč měl díky své špatné produktivitě lví podíl na tom, že Havířov nedokázal nepříznivý výsledek srovnat či otočit. Bylo by ale nespravedlivé dávat vín jen jednomu hráči, protože Havířov předvedl tragický výkon.

I v poslední třetině  si Pardubice svůj náskok pohlídali a Havířov, oslabený o poraněného Kalegarise a z technických důvodů vyřazeného Bakkeho, do vážnějších šancí nepustili. Skóre 2:4 je pro Pardubice dobrou pozicí před dalším zápasem na jejich ledě.

Havíři v posledních zápasech nepředvádí dobré výkony a nebylo to jenom proti Mustangům. I zápasy proti Olomouci a Zlínu nebyly příliš přesvědčivé, a tak je otázkou, jak se povede týmu na ledě ve městě perníku.

Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 154x