Těsná výhra nad Auto in Pardubice

19. listopadu 2023

Po nenáročným zápasu s Motorem České Budějovice se hráči dostali poměrně pozdě do postelí a to bylo znát na začátku hry, kdy se před brankou zorientoval Hering  a zasunul puk do sítě Haviřů. Bakke, norská akvizice domácích, po  dvou minutách však srovnal na 1:1. Vzápětí nedokázala domácí obrana ubránit Heringa a ten navýšil pro Pardubice na 1:2 a tento výsledek vydržel do první přestávky.

Ve druhé  třetině se hra přelévala z jedné strany na druhou, kdy se do šancí dostávaly oba celky. Ve dvacáté druhé minutě unikl Bakke a srovnal skóre. O pár minut později ten samý zvýšil náskok domácích o jeden gól na 3:2. Forgo  se prosadil o několik minut později po "passu" koho jiného než Audunna  Bakkeho, prostřelil  německého brankáře ve službách Pardubic, Uhlemanna, a navýšil na 4:2.

Závěrečná  třetina byla pod taktovkou domácích. I když hosté nesložili zbraně a občas se dostávali do šancí. Dokonce si při oslabení dojel Hering pro vyhozený puk dříve  než bránící Lauenstein a proměnil na 3:4. To byla ale poslední branka utkání a tři body díky tomu zůstaly v Havířově.  

Toto utkání bylo posledním v tomto roce v parahokejové lize a další se odehrají až v lednu a to na hřištích hostů. 

Erik Fojtík
Přehled starších článků | Autor: Parahokej Havířov | Počet přečtení: 112x


Další informace

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Parahokej Havířov z.s.
Registrační číslo u ČSLH: 27000

Sídlo:  Generála Svobody 265/13, 736 01 Havířov-Šumbark
IČO: 22678760

Předseda: Mgr. Tomáš Mlčák 
Tel.: +420 732 830 840
E-mail: parahavirov@seznam.cz
www.havirovparahokej.cz
 

Další informace